Biz Kimiz?

Bizler, müşterilerimizin uluslararası pazarlardaki fırsatlara ulaşmasındaki en önemli faktörün tedarik zinciri içerisindeki lojistik operasyon kabiliyetleri olduğunun bilince olan, HIZLI, GÜVENİLİR VE KALİTELİ hizmet anlayışını benimseyen, işinde uzman, genç ve dinamik ekibiz. Karayolu, Denizyolu, Havayolu, Demiryolu operasyonlarını kapsayan uluslararası hizmet ağımızla 7/24 özenle ve işine olan tutku ile sizlerin yüzündeki mutluluğu ve ulaştığınız başarılara şahit olmak için çalışıyoruz.

spin

Vizyon

Çevreye ve insana değer veren çözümler ile sektörün bugünü ve yarınını yönlendiren, başta müşterilerimiz olmak üzere global çapta tercih edilen bir Türk markası olarak dünya lojistik aktörlerinden biri olmak.


Misyon

Sektörel tecrübesini küresel anlamda yenilikçi ve profesyonel yapıyla güçlendiren, müşterilerine özel, yüksek performans, kaliteli ve verimli lojistik hizmetler sunan, müşterilerinin tedarik zincirine entegre hizmetleri ile rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen, güvenilir,sürdürülebilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.


Değerlerimiz

Firmamızın temel değerleri, müşteri memnuniyetine öncelik verme ilkesi etrafında şekillenir. Pers-Lojistik olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak için çaba sarf ediyoruz. Taşıma süreçlerimizde güvenilirliği esas alarak, taahhüt ettiğimiz süre içinde malzemeleri güvenli bir şekilde ulaştırarak müşterilerimize güven veriyoruz