Who Are We?

We, recognizing that the logistics operations within the supply chain are the most important factor in our customers' access to these opportunities, are working tirelessly with our expert, young, and dynamic team who embrace the FAST, RELIABLE, AND QUALITY service approach. With our international service network covering Road, Sea, Air, and Rail, we work 24/7 with care and passion to witness the happiness on your faces and the successes you achieve.

spin

Vizyon

Çevreye ve insana değer veren çözümler ile sektörün bugünü ve yarınını yönlendiren, başta müşterilerimiz olmak üzere global çapta tercih edilen bir Türk markası olarak dünya lojistik aktörlerinden biri olmak.


Misyon

Sektörel tecrübesini küresel anlamda yenilikçi ve profesyonel yapıyla güçlendiren, müşterilerine özel, yüksek performans, kaliteli ve verimli lojistik hizmetler sunan, müşterilerinin tedarik zincirine entegre hizmetleri ile rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen, güvenilir,sürdürülebilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.


Değerlerimiz

Firmamızın temel değerleri, müşteri memnuniyetine öncelik verme ilkesi etrafında şekillenir. Pers-Lojistik olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak için çaba sarf ediyoruz. Taşıma süreçlerimizde güvenilirliği esas alarak, taahhüt ettiğimiz süre içinde malzemeleri güvenli bir şekilde ulaştırarak müşterilerimize güven veriyoruz